امروز جمعه 26 مهر 1398

پیوندها

اجتماع عظیم غنچه های حسینی
اجتماع عظیم غنچه های حسینی
کانون فرهنگی هنری امام محمدباقر (ع) به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) مورخ شنبه 13 مهرماه، اجتماع عظیم غنچه های حسینی (به صورت سراسری در مشهد مقدس) را باحضور دختران مقطع ابتدایی از مدارس منطقه و اجرای عمو روحانی، نمایش و مداحی  در محل شبستان مسجد جامع و مجتمع فرهنگی امام محمدباقر(ع) برگزار نمود. 

کارگاه قرآن و نقاشی خردسالان در شبستان خواهران
کارگاه قرآن و نقاشی خردسالان در شبستان خواهران
ایجاد کارگاه نقاشی کودک توسط خادمان فاطمی و برگزاری کلاس قرآن و نقاشی برای نونهالان همزمان با نماز مغرب و عشاء و قرائت زیارت عاشورا واهداء جوائز به نوگلان عزیز در شبستان خواهران

عزاداری دهه سوم محرم در حسینیه
عزاداری دهه سوم محرم در حسینیه
برگزاری مراسم سوگواری اباعبدلله الحسین (ع) در دهه سوم محرم با حضور مداح اهل بیت (علیهم السلام) و پذیرایی توسط بانیان محترم در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) به روایت تصویر

مراسم پرچم گردانی حرم مطهر امام حسین(ع)
مراسم پرچم گردانی حرم مطهر امام حسین(ع)
مراسم ویژه پرچم گردانی حرم مطهر اباعبدالله الحسین (ع) توسط جمعی از خادمین و مخاطبین در ششمین روز از برگزاری محفل سوگواری سیدالشهداء (ع) باحضور حداکثری ۳۰۰ نفر از عزاداران حسینی منطقه قاسم آباد در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد.
 
 

گزارش اوقات فراغت کانون فرهنگی
گزارش اوقات فراغت کانون فرهنگی
طرح اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر علیه السلام در تابستان از تیرماه 1398 با حضور حداکثری فراگیران سنین مختلف خردسال و بزرگسال آغاز شد که طی دو ترم در رشته های مختلف از جمله کلاس های آموزشی قرآنی، هنری، ورزشی و زبان انگلیسی برگزار شد.

شب های قدر مسجدی
شب های قدر مسجدی
مراسم شب های قدر در مسجد جامع امام محمد باقر (ع) با قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر توسط جناب آقایان حصاری و طهماسبی و نیز سخنرانی و مراسم قرآن به سر توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر نصیری برگزار شد.

جشن بندگی در کانون فرهنگی
جشن بندگی در کانون فرهنگی
مراسم جشن بندگی ویژه دختران روزه اولی توسط کانون فرهنگی امام محمد باقر(ع) با مشارکت دبیرخانه هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی مساجد استان خراسان رضوی مورخ دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 در محل حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) برگزار شد.

نشست تخصصی مدیران کانون های فرهنگی مساجد
نشست تخصصی مدیران کانون های فرهنگی مساجد
نشست تخصصی مدیران کانون فرهنگی هنری مساجد مشهد مقدّس مورخ یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 به میزبانی کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر (ع) با تشریح بیانیه گام دوم انقلاب توسط جناب آقای دکتر جعفر مروارید، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و عضویت علمی دانشگاه فردوسی برگزار شد.

پیام وزیر ارشاد به اختتامیه مدهامتان در مشهد
پیام وزیر ارشاد به اختتامیه مدهامتان در مشهد
 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت اختتامیه سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه کانون های فرهنگی و هنری مساجد پیامی را به شرح زیر صادر کرد که توسط «جعفر مروارید» مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی قرائت گردید.

اختتامیه مرحله کشوری مسابقات مدهامتان در مشهد
اختتامیه مرحله کشوری مسابقات مدهامتان در مشهد
مراسم اختتامیه مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار شد.

مرحله کشوری مدهامتان در کانون امام محمدباقر(ع)
مرحله کشوری مدهامتان در کانون امام محمدباقر(ع)
هیئت داوری کانون امام محمد باقر(ع)­ با در نظر گرفتن ضوابط طراحی و براساس اصول حاکم بر مرحله کشوری نقاشی آیات در مسابقه مذکور، 10 اثر از دختران و 7 اثر از پسران را به عنوان برگزیدگان مرحله کشوری انتخاب نمودند 

قرار عاشقی با امام رضا(ع)
قرار عاشقی با امام رضا(ع)
گزارش تصویری از مشرف شدن تعدادی از خواهران خوبمان به حرم امام رضا (ع) در اولین قرار زیارت سال جدید مورخ یکشنبه 98/1/25 

میثاق نمازگزاران با شهدا
میثاق نمازگزاران با شهدا
 مراسم میثاق نمازگزاران مسجد جامع و مجتمع فرهنگی امام محمد باقر علیه السلام با شهدا و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل (ره) در مزار شهدای گمنام بوستان نیلوفر آبی با حضور برادران نماز گزار و مسئولین  برگزار شد.

مرحله استانی مدهامتان در کانون امام محمدباقر(ع)
مرحله استانی مدهامتان در کانون امام محمدباقر(ع)
مرحله استانی مسابقه قرآنی مدهامتان در بخش نقاشی آیات در مورخ 22 فروردین ماه با میزبانی کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر (ع) در محل حسینیه حضرت ابوالفضل العباس (ع) برگزار شد.

جشن اعیاد شعبانیه در کانون فرهنگی
جشن اعیاد شعبانیه در کانون فرهنگی
برگزاری مراسم جشن ولادت آقا اباالفضل العباس (ع) و اعیاد شعبانیه با حضور خانم صحراگرد روز ۲۱ فروردین ماه در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع)
گفتگوی اختصاصی با داورقرآنی مسابقات کشوری مدهامتان
فهیمه سادات موسوی: زیر ساخت ها برای درک بیشتر جوانان از قرآن و مساجد بیشتر توسعه یابد.
گفتگوی اختصاصی با داور مسابقات کشوری مدهامتان
فرخنده کریمی: باید بستر بهتری برای آموزش قرآن به قرآن‌آموزان فراهم شود.
گفتگوی اختصاصی با رتبه نخست حفظ کل استان قزوین
 فاطمه سفرزاده: امسال نسبت به سال های گذشته پیشرفت چشمگیری داشته و فرهنگ قرآنی را رواج داده است.
گفتوی اختصاصی با رتبه نخست قراعت قرآن استان خراسان رضوی
زینب ضیاء دوست: باید فرصت حضور نوجوانان در مراحل کشوری را تقویت نمود که این امر سبب افزایش انگیزه و تمامی جوانان قرآن آموز در رشته های مختلف می شود.
گفتگوی اختصاصی با رتبه نخست ترتیل استان خراسان شمالی
زهرا گیلدانی: می خواهم تا جایی پیشرفت کنم که با آموزش قرآن به نوجوانان خدمت کنم زیرا رشته بسیار خوبی است و زندگی فرد را بیمه می کند. 
گفتگوی اختصاصی با رتبه نخست ترتیل استان تهران
زهرا عباسی: تاثیرات مثبت که در مرحله کشوری نمایان می شود و سعی می کنم علاوه بر این که یک حافظ خوبی باشم، عمل کننده خوبی باشم.
گفتگوی اختصاصی با رتبه نخست حفظ جزء30 استان مازندران
فاطمه گلیان مقدم: باید در زمینه آموزش نوجوانان به قرآن فعالیت های بیشتری شود و آنان را به این راه علاقه مند نمود چراکه قرآن آینده نوجوانان را می سازد.
گفتگوی اختصاصی با رتبه نخست حفظ جزء30 استان فارس
ثنا کریمی: این مسابقات در نوجوانان تاثیر به سزایی دارد و با ادامه روند برگزاری آن می توان جامعه را به شیوه بهتری اداره نمود زیرا با افزایش مسابقات قرآنی جامعه مذهبی تری داریم.
 
گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی امام محمد باقر(ع)
کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر (ع) تلاش نموده تا ظرفیت های مغفول نوجوان و جوان را رصد نموده و اخیرا قشر نوجوان و جوانی که در معرض آسیب های اجتماعی قرار گرفته اند به این مکان مراجعه نموده و با پشتوانه معنویت مسجد به سمت و سوی مدارج علمی، فرهنگی و اجتماعی سوق می یابند؛
گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی مفلحون
کانون فرهنگی مفلحون با تجربه ای موفق در جذب خانواده ها اعم از آقایان و بانوان توانسته است با عنوان کانون خانواده  فعالیت هایی در این حوزه در طول ۱۲ سال  انجام دهد و هر ساله اقدام به آموزش سبک زندگی با تکیه بر مباحث تغذیه و سالم سازی کانون خانواده نموده است.
گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی شیفتگان ولایت امیرالمومنین(ع)
کانون شیفتگان ولایت امیر المومنین (ع) تجربیات موفقی در راستای رفع نیازهای مردم و ایجاد زمینه رشد و بالندگیِ عموم مردم با ایجاد پایگاهی برای فراگیری و گسترش اسلام ناب محمدی و پرورش نیروهای کارآمد برای خدمتگذاری در دولت امام زمان   دارد.
گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی فاطمه الزهرا(س)
کانون فاطمه الزهرا (س)  دارای تجربیات موفق فرهنگی مذهبی از جمله پرده خوانی در مدارس به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) می باشد. در بخش جوانان و نوجوانان نیز اقدام به بازیافت کتاب ها و خریدکتاب جدید با هزینه کتاب های بازیافتی و اهدای کتاب به زائرین پیاده حرم رضوی می باشد.
گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی عاشوراییان منتظر
تقویت هویت ایرانی اسلامی جوانان متناسب با آرمان های انقلاب اسلامی، ایجاد فضای فکری اعتقادی در بین نسل جوان و تربیت نیروی کارآمد مومن و متعهد،از تجربیات تخصصی این کانون می باشد.
گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی ابوذر غفاری
از جمله تجربيات موفق کانون شهيد ابوذر غفاري، ايجاد کارگروه نوجوان با بچه هاي فعال مسجدي بوده که حس مسؤليت پذيري را در آن ها تقويت مي نمايد. حضور فعال نوجوانان در اين کانون سبب شده تا آن ها به اين کانون جذب و فعاليت هاي مسجد را وظايف کانون بدانند.
گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی وحدت
کانون فرهنگی هنری وحدت در زمینه های اجتماعی و فرهنگی به تجربیات موفقی دست یافته و همکاری با بسیج در برگزاریِ اردوی های زیارتی و مذهبی سبب جذب نیروهای جهادی و جوانان فعال کانونی گشته است.

آداب و اعمال ماه صفر
آداب و اعمال ماه صفر
درباره اعمال مستحبی که در ماه صفر ذکر شده، اهم آن ها خواندن دعا، تلاوت قرآن، اقامه نماز و روزه داری استدعای ویژه ماه صفر نیز از محدث بزرگ مرحوم «فیض کاشانی» نقل شده که مستحب است هر روز 10 مرتبه قرائت شود:

چگونگی عزاداری های محرم
چگونگی عزاداری های محرم
در مراسم های محرم باید سخنرانی های جهت اثرگذار و جهت دهنده صورت بگیرد و آن در صورتی امکان پذیر است که روحانی به روز باشد و هم صحبت های به روز انجام بدهد. این طور نباشد که مردم را به سال ۶۱ هجری قمری ببرد و در همان جا بگرداند و بگذارد؛

فضیلت روزه داری در ماه مبارک رمضان
فضیلت روزه داری در ماه مبارک رمضان
ماه مبارک رمضان از راه می‌رسد، ماه صیام و روزه‌داری، ماهی که به طور خاص به خداوند منسوب شده است و با برکت، رحمت و مغفرت همراه است. ماه نزول قرآن، دربردارنده شب با عظمت قدر، ماهی که افضل ماه‌های سال است و روزها و شب‌های آن و ساعات و لحظات آن برترین زمان‌ها می‌باشد.

شعبان در فضیلت نماز
شعبان در فضیلت نماز
از امام علی (علیه السلام) روایت شده که رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلّم)فرمود : " آسمان ها در هر پنج شنبه از ماه شعبان زینت داده می شود ، پس ملائکه عرض می کنند خدای ما بیامرزد روزه داران این روز را ، و دعای آنها را اجابت کند .

دهه کرامت فرصتی برای ساختن بستر های فرهنگی
دهه کرامت فرصتی برای ساختن بستر های فرهنگی
دبیر شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت استان فارس گفت: از تولد حضرت معصومه (س) تا ولادت امام مهربانی ها دهه کرامت است و فرصتی برای ساختن بستر های مناسب فرهنگی است که نشان تشیع را با افتخار به همراه دارد.

احکام و برکات ماه ربیع الاول
احکام و برکات ماه ربیع الاول
در این ماه ذخایر بركات خداوند و نورهاى زیبایى او بر زمین فرود آمده است . زیرا میلاد رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) در این ماه است و مى توان ادعا كرد از اول آفرینش ‍ زمین رحمتى مانند آن به خود ندیده است .
 

احکام روزه
احکام روزه
رمضان نام نهمین ماه سال قمری است. در این ماه روزه بر مسلمانان واجب شده‌است. ماه رمضان در دین اسلام ماهی مبارک است. در قرآن از این ماه به عنوان ماهی که در آن قرآن نازل شده یاد شده‌است.

حکم خواندن نماز فرادی
حکم خواندن نماز فرادی
رسول خدا صلی‌الله علیه و آله از سخن گفتن در روز جمعه هنگام خطبه خواندن امام جمعه نهی فرموده است، پس هر کس چنین کند کار بیهوده ای انجام داده و هر کس کار بیهوده انجام دهد جمعه ای برای او نخواهد بود.

مکان عبادت
مکان عبادت
مسجد مکان عبادت است چنان که حق سبحانه می فرماید : «نَّما یُعَمّرُ مساجدَ اللّه»پس باید تعمیر مساجد نمودن هر که ایمان به خدا و روز جزا داشته باشد و اقامه ی نماز کردن و زکات دادن و از غیر از خدا ترس نداشتن .

روایت های ثواب رفتن به مسجد
روایت های ثواب رفتن به مسجد
اصبغ از حضرت امیرالمؤمنین(علیه السلام) روایت نموده است که فرمود: «کسانى که به مسجد رفت و آمد مى کنند، یکى از هشت چیز عاید آنها مى شود. 1ـ استفاده از یک برادر دینى در راه خدا. 2ـ آموختن یک علم تازه. 3ـ دلیل محکمى که اعتقادشان را کامل مى کند.

فضیلت و اعمال مستحب ربیع الاول
فضیلت و اعمال مستحب ربیع الاول
اين ماه مانند نامش بهار ماه هاي دوازده گانه است؛ چون ولادت رسول خدا صلّي الله عليه و آله و سلّم در اين ماه اتّفاق افتاده است. روزه روز 17ربيع الأوّل بسيار فضيلت دارد و اين روز، يکي از آن چهار روز است که در تمام سال به فضيلت روزه ممتاز است

احکام حجاب بر اساس فتاوای آیت الله العظمی خامنه ای
احکام حجاب بر اساس فتاوای آیت الله العظمی خامنه ای
حضرت آیت الله خامنه‌ای: اصل حجاب ضروری دین محسوب است، ولی بعضی فروع آن ممکن است ضروری نباشد و بی‌اعتنایی به اصل حجاب و عدم رعایت آن معصیت و گناه است.

عزاداری های ماه محرم
عزاداری های ماه محرم
عزا در لغت، به معنای «صبر و شکیبایی کردن بر هر چیزی که انسان از دست می دهد»، و نیز به معنای «خوب صبر کردن»، «صبر کردن در مصیبت» و «سوگ و مصیبت» است.در عربی، «عَزّیْتُ فلاناً» یعنی او را دلداری و تسلّی دادم، و «اَحْسَنَ اللّهُ عَزاک» یعنی خداوند تو را صبر نیک دهد.

ويژگي ها و آداب ماه رمضان
ويژگي ها و آداب ماه رمضان
در بين ماه هاي سال قمري، ماه رمضان، از قداست و جايگاه ويژه اي برخوردار است چنانكه در دعاي مخصوص آن مي خوانيم:  «و هذا شهر عظمته و كرمته و شرفته و فضلته علي الشهور...»؛ (اقبال الاعمال/24

فضيلت و اهميت ماه رجب
فضيلت و اهميت ماه رجب
گرچه همه زمان ها مخلوق خداست ليكن برخى از آنها از شرافت و ويژگى خاصى برخوردار است. درست است كه همه ماه هاى سال، پرتوى از قدرت جهان آفرين است; امّا سه ماه رجب، شعبان و رمضان، داراى امتياز و برجستگى ويژه اى هستند.
سواد رسانه ای در مساجد
کارشناس برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری کارگاه های آموزشی سواد رسانه ای ویژه روحانیان مستقر و هجرت استان خراسان رضوی خبر داد.
زندگی نامه ابراهیم یعقوب زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه
شیخ ابراهیم یعقوب زکزکی ، روحانی مسلمان و شیعه مذهب، که اخیرا توسط نیروهای ارتش نیجریه بازداشت شده و از سرنوشت وی خبری در دست نیست.
رهبر معظم انقلاب در دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتش
رهبر معظم انقلاب: دستیابی به جایگاه متناسب با شأن ایران اسلامی در دریا مسئولیت نیروی دریایی است.
دومین نامه رهبری به جوانان کشورهای اروپایی
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه‌ای به عموم جوانان کشورهای غربی، حوادث تلخ تروریستی فرانسه را زمینه‌ای برای همفکری خواندند.
فرهنگ پذیرایی از زائران در ایلام
یکی از اعضای اتاق اصناف ایلام گفت: فرهنگ پذیرایی از زائران بویژه در ایام منتهی به اربعین حسینی در این استان به یک فرهنگ پایدار عمومی تبدیل شده است.
عشق به امام حسین، جوان ژاپنی رابه ایران کشاند
عشق به امام حسین (ع) «آتسوشی ناکانه» جوان 29 ساله ژاپنی ساکن توکیو و فارغ التحصیل زبان وادبیات فارسی را به ایران کشاند.
حرکت پرشور مردم به سوی کربلا
سیل مشتاقان زیارت امام حسین(ع) از مرزهای ایران به سمت کشور عراق حرکت کرده اند و شب و روز نمی‌شناسند.
ضرورت تكريم هفته قرآن و عترت
نماينده مرم مازندران در مجلس خبرگان رهبري، آرامش درسايه وحي را بهترين شيوه زندگي و سبك آرامش بخش و امنيت دهنده دانست و بر تكريم هفته قرآن و عترت توسط مسئولين، تاكيد كرد.
شهید ایمان خزائی‌نژاد،تازه‌داماد شهدای مدافع حرم
شهید ایمان خزائی‌نژاد یکی دیگر از رزمندگان مدافعان حرم بود که در مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.
نشست کارگاهی حجاب و عفاف برگزار می‌شود
نشست کارگاهی «چشمه‌های نور» با هدف آشنایی بیشتر بانوان با کارکردهای حجاب و عفاف در حفظ بنیان خانواده در مرکز رشد کودک و مادر برگزار می‌شود.
25 گفتمان دینی با موضوع پیام‌های عاشورایی در مدارس اسکو
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسکو از برگزاری ۲۵ گفتمان دینی در مدارس این شهرستان خبر داد.
برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در سطح کشور
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اهر گفت: ۸۱ نفر قرآن‌آموز اهری (آقایان و بانوان) در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شرکت کردند.
گزارشی به مناسبت سالروز رحلت علامه طباطبایی
به نظر می‌رسد روش علامه طباطبایی به چالش‌های ذهن به مثابه تابلوی سفید مبتلا باشد.
پارسانیا: «علم به دین» با «علم دینی» خلط نشود
یکی از اشکالاتی که در عرصه علم و دین وجود دارد، خلط بین «علم به دین» و «علم دینی» است، زیرا علم به دین با علم دینی متفاوت است.
واکنش آیت‌الله مکارم به حوادث تروریستی اخیر در جهان
آیت الله العظمی مکارم شیرازی حوادث تروریستی دردناکی که در لبنان، بغداد، افغانستان و اخیرا در اروپا و فرانسه واقع شده را محکوم کرد.

مراسم عزاداری ماه صفر در حسینیه
مراسم عزاداری ماه صفر در حسینیه
کانون فرهنگی هنری امام محمدباقر(ع) در ایام عزاداری ماه صفر و به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س)، مراسم روضه خوانی و مداحی با حضور جمع کثیری از بانوان منطقه در حسینیه حضرت ابوالفضل العباس(ع) برگزار نمود

مراسم عزاداری در شبستان
مراسم عزاداری در شبستان
مراسم عزاداری دهۀ اول محرم با سخنرانی آیت الله سیّد محمود مدنی و حجت الاسلام و المسلمین تقوی، روضه خوانی کربلایی حسین علیمددی در شبستان مسجد جامع امام محمد باقر (ع) برگزار شد.

اقدامات نوروزی شبستان خواهران
اقدامات نوروزی شبستان خواهران
چیدن سفره هفت سین قرآنی در شبستان خواهران مسجد و  نصب صفات  رذیله بر روی پلکان شبستان خواهران توسط خادمان فاطمی معاونت خواهران مسجد جامع امام محمد باقر علیه السلام به مناسبت آغاز سال جدید.
همچنین برگزاری کارگاه نقاشی.

9 دی در کلام رهبر معظم انقلاب
9 دی در کلام رهبر معظم انقلاب
روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل همند؛ این انسان ها هستند، این اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدت هاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را متفاوت می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد.

همایش ملی سبک زندگی
همایش ملی سبک زندگی
همایش ملی سبک زندگی در راستای پیگیری منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و فراهم نمودن بستری مناسب به منظور برقراری تعامل و به اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران و مسئولان فرهنگی کشور ماه در هتل لاله تهران برگزار می شود.

نمایشگاه مسجد جامع در شب ولادت امام زمان(عج)
نمایشگاه مسجد جامع در شب ولادت امام زمان(عج)
در شام میلاد امام زمان ( عج) ، غرفه های مشاوره، نقاشی انتظار و عرضه محصولات فرهنگی از ساعت 18 الی 22 مشغول به فعالیت بودند و بعد از نماز مغرب و عشا در فضای پارکینگ گروه سرود به اجرا پرداخت و مسابقه طناب کشی ویژه نوجوانان و بزرگسالان برگزار گردید و در انتها نور افشانی انجام شد.

رونمایی از کتاب شمیم رمضان
رونمایی از کتاب شمیم رمضان
باتوجه به فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان ،ماه نزول قرآن ،کانون امام محمدباقر با همکاری انتشارات آریا منشور طوس کتابی باعنوان شمیم رمضان به منظور تقویت فرهنگ عبادات ودعا چاپ نموده است.

آخرین گزارش حال جسمانی آیت الله واعظ طبسی
آخرین گزارش حال جسمانی آیت الله واعظ طبسی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: وضعیت و حال آیت الله عباس واعظ طبسی که از شب گذشته در بیمارستان امام رضا (ع) مشهد بستری است، تاکنون تغییری نکرده است.

تسلیت رهبری در پی درگذشت مرحوم فرج‌الله سلحشور
تسلیت رهبری در پی درگذشت مرحوم فرج‌الله سلحشور
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت هنرمند برجسته و متعهّد مرحوم آقای فرج‌الله سلحشور را تسلیت گفتند.

رهبر  انقلاب در دیدارکنگره شهدای ورزش کشور
رهبر انقلاب در دیدارکنگره شهدای ورزش کشور
ضرورت تجلیل از ورزشکارانی که ارزش ها را پاسداری می‌کنند/ ایستادن بانوی ورزشکار بر سکوی قهرمانی با حجاب کامل اسلامی افتخاری بالاتر از قهرمانی است.

مراسم 22 بهمن در مرقد امام خمینی(ره)
مراسم 22 بهمن در مرقد امام خمینی(ره)
مراسم یوم‌الله ۱۲ بهمن سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی به میهن اسلامی همزمان با سراسر کشور در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.
محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان برتر
در تاریخ 23 دی ماه 1394محفل انس با قرآن ، بزرگداشت قاریان  بین المللی  جمهوری اسلامی  ایران، مرحوم حمید رضا عباسی و شهید  محسن حاجی حسنی کارگر  با حضور  قاریان  بین المللی در شبستان  مسجد جامع امام محمد باقر (ع) برگزار شد .
 

رهبر انقلاب در دیدار با مردم قم
رهبر انقلاب در دیدار با مردم قم
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم قم: هدف اصلی دشمن از بین بردن ماندگاری انقلاب است.

حجت الاسلام والمسلمین قوامی گفت: عربستان در سرازیری سقوط قرار دارد
حجت الاسلام والمسلمین قوامی گفت: عربستان در سرازیری سقوط قرار دارد
خبرگزاری رسا ـ حجت الاسلام والمسلمین قوامی گفت: عربستان در سرازیری سقوط قرار دارد و این اقدام آن ها نشانه سفاهت‌شان است که در عین درگیری یمن در داخل هم ایجاد تنش می‌کند.

گفتگوی آیت الله علم الهدی در خصوص لغو رهبری شورایی
گفتگوی آیت الله علم الهدی در خصوص لغو رهبری شورایی
دشمن سربازگیری‌اش را از میان زاویه‌داران با رهبری انجام می‌دهد.
آیت‌الله‌ علم‌الهدی: دستور امام(ره) برای تجدیدنظر در قانون اساسی به‌خاطر لغو رهبری شورایی بود.