امروز یکشنبه 22 تیر 1399

پیوندها


  • مهم ترین گزارش های سال جدید

کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر علیه السلام با مشارکت دبیرخانه کانون های مساجد استان خراسان رضوی برگزار کرد:
نشست تخصصی جشنواره کوثر در شبستان مسجد جامع و مجتمع فرهنگی امام محمد باقر علیه السلام و با حضور جناب آقای عبداللهی مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان خراسان رضوی و نیز با سخنرانی جناب حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی، برگزار شد.
در این مراسم که جمع کثیری از علاقه مندان حوزه فرهنگ و اجتماع، جمعی از خانواده های شهدا، مسئولین محترم شهرداری منطقه 10 و نیز اعضای شورای اجتماعی حضور داشتند، با سخنان گرانقدر حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی، منور و سبز گردید.


مراسم ولادت حضرت علی علیه السلام در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام برگزار شد.
این مراسم که در روز سه شنبه، 95/1/31 و ساعت 10صبح با حضور جمع کثیری از خواهران برگزار شد، همراه با سخنرانی سرکارخانم راستگو، مولودی خوانی سرکارخانم وفادار، اجرای بسیار زیبای گروه تواشیح سراج و نیز اهدای جوایز و تقدیر از خادمین مسجد جامع امام محمد باقر علیه السلام بود.


مراسم معنوی اعتکاف در مسجد جامع و مجتمع فرهنگی امام محمد باقر علیه السلام برگزار شد و عمده برنامه های آن به شرح زیر می باشد:
سخنرانی حجت الاسلام سید عبدالکریم حسینی در صبح روز اول اعتکاف
قرائت زیارت عاشورا و زیارت پرچم گنبد امام حسین علیه السلام
سخنرانی حجت السلام عابدی در شب وفات حضرت زینب س
تلاوت استاد حامد علیزاده و استاد مختار دهقان
روایت گویی استاد دلبریان
دعای کمیل با نوای امیر عارف
سخنرانی حجت السلام مهدوی ارفع
سخنرانی و مناجات خوانی حجت الاسلام فاطمی ارفع
حلقه های بصیرتی و صالحین
اقامه نماز صبح به امامت حجت الاسلام مفتاحی


 کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر علیه السلام، مراسم روز اول وفات حضرت زینب سلام الله علیها را در روز شنبه 95/2/4، ساعت 10:30 الی 13 در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام، برگزار کرد. در این مراسم که با سخنرانی سرکارخانم چروی و مداحی حجت الاسلام چاوشی، تقدیم حضور عزاداران زینبی و اجتماع زینبیون گردید، همراه با صرف ناهار در حسینیه بود.

کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر علیه السلام، مراسم روز دوم وفات حضرت زینب سلام الله علیها را در روز یکشنبه 95/2/5، ساعت 11 الی 13 در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام، برگزار کرد. در این مراسم که با سخنرانی سرکارخانم طالبیان و مداحی حجت الاسلام چاوشی، تقدیم حضور عزاداران زینبی و اجتماع زینبیون گردید، همراه با صرف ناهار در حسینیه بود.