امروز پنج شنبه 2 اسفند 1397

پیوندها  • گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی شیفتگان ولایت امیرالمومنین(ع)

گفتگوی اختصاصی با کانون فرهنگی شیفتگان ولایت امیرالمومنین(ع)

1 آذر 1397
بستر سازی و آمادگی جهت برپایی حکومت مهدوی

کانون شیفتگان ولایت امیر المومنین (ع) تجربیات موفقی در راستای رفع نیازهای مردم و ایجاد زمینه رشد و بالندگیِ عموم مردم با ایجاد پایگاهی برای فراگیری و گسترش اسلام ناب محمدی و پرورش نیروهای کارآمد برای خدمتگذاری در دولت امام زمان   دارد.
ایجاد بستر و آمادگی مردم برای حکومت مهدوی، رفع نیازهای اساسی و فکری مردم در حد توان مجموعه، ایجاد وحدت و تشکیل جبهه فرهنگی با سایر مساجد و مجموعه های منطقه، کادر سازی و تربیت نیروهای ارزشی از جمله تجربیات فرهنگی و شایسته تقدیر در این مجموعه است.
ایجاد هیئت نوجوانان رایه الهدی با جذب نیروهای جوان و نوجوان در این کانون سبب شده تا اقدامات فرهنگی بزرگی همچون دسته روی عزادارن به سمت حرم مطهر در ایام شهادت حضرت زهرا (س) را برگزار نمایند.
در کارگروه شهدا همراه با فعالیت تبلیغی به برگزاری برنامه ثابت سلام لاله ها در جمعه ابتدا هر ماه و ویژه برنامه شب قدر 13 رمضان در جوار شهدای مدافع حرم می پردازد.
ویژگی بارز کانون فرهنگی شیفتگان ولایت این است که دارای مهدالرضا (ع)، فروشگاه لوازم تحریر و محصولات فرهنگی، آشپزخانه و آتلیه سلام می باشد و با این پتانسیل در جهت جذب افراد همت می کند.