امروز جمعه 26 مهر 1398

پیوندها  • گزارش اوقات فراغت کانون فرهنگی

گزارش اوقات فراغت کانون فرهنگی

21 شهریور 1398
طرح اوقات فراغت کانون فرهنگی هنری امام محمد باقر علیه السلام در تابستان از تیرماه 1398 با حضور حداکثری فراگیران سنین مختلف خردسال و بزرگسال آغاز شد که طی دو ترم در رشته های مختلف از جمله کلاس های آموزشی قرآنی، هنری، ورزشی و زبان انگلیسی برگزار شد.
کلاس های قرآنی ویژه خردسالان شامل حفظ قرآن و روخوانی کودکان جهت تقویت آمادگی آنان قبل از آغاز دوره دبستان؛ کلاس های هنری ویژه کودکان و نوجوانان شامل نقاشی کودک 3 الی 6 سال، خلاقیت و کاردستی جهت توانمندسازی کودکان، خوشنویسی، رباتیک مقدماتی و پیشرفته و چرتکه می باشد.
کلاس های قرآنی ویژه بزرگسالان شامل حفظ قرآن، روخوانی، روانخوانی و تجوید؛ کلاس های هنری ویژه بزرگسالان شامل طراحی رنگ روغن و سیاه قلم، خیاطی و بافتنی مقدماتی و پیشرفته، دسر و ژله، نمد دوزی، عروسک روسی، تابلو فرش و گلیم فرش، گل های دکوراتیو و سفره های مذهبی می باشد.
کلاس های ورزشی ویژه نوجوانان 7 سال به بالا شامل آموزش شنا در استخر کوثر(مدرسه آکادمیک شنا) و والیبال و فوتسال در سالن ورزشی کارگران است و همچنین کلاس های زبان در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته با حضور گسترده زبان آموزان برگزار شد که کلاس های مذکور ازجمله کانون قرآن و زبان انگلیسی در مجموعه فرهنگی امام محمدباقر(ع) در طی سال نیز دایر می باشند.